apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Prešovský kraj  >  ubytování ve Svidníku

ubytování Svidník - Slovensko

      Ubytování ve Svidníku
Objevte neco nové na Slovensku  
 

hotel Rubín - Slovensko

hotel Rubín - SlovenskoHotel je situován v centru města Svidník s kapacitou 54 míst. Vybavění hotela spočíva v restauraci, kavárne, baru, salóniku, mládežníckém rokovém klubu, rokovací miestnosti a parkovisku. V okolí naleznete značkové turistické chodníky, minigolf, bowling, fitness centrum, tenisové kurty, lesopark, skanzen, letní bazény s možností občerstvění, nedaleké lyžařske zjazdovky a 11 historických dřevěných kostolů. Kontakt je na požádání přez e-mail.

 
pozadí pozadí

 

        Dovolená ve Svidníku
Nabídka dobrého standardu na Slovensku  
 

penzion v Ladomirovéj - Slovensko

penzion v Ladomirovéj - SlovenskoV nabídce je ubytování s rozložením 2x2+2 lůžek,1+0,1+2 lůžka v společenské místnosti s krbem a TV. K dispozici je kuchyň, socialní zařízení, wc, záhradní posezení s grilem a jezírkom s rybami. Parkování aut je možné ve dvoře. V okolí je možnost navštívit dřevěné kostoly, historické vojenské muzeum, údolí smrti - Dukla, mnohé pěší a cykloturistické trasy a možnost návštevy Polska a Ukrajiny. Kontakt je na požádání přez e-mail.

pokoj penzionu v Ladomirovéj - Slovensko

 
pozadí pozadí

Ve měste je kolem 12000 obývatelů. Vede tady mezinárodní cesta na nejvěčší přechod ze Slovenska do Polska. Je tady rozvinutý průmysl, školství a obchod. Tradicie kultúry Rusínů a Ukrajinců Slovenska je prezentována každoročně v amfiteátri. Na okolí se nachází památky lidových staveb a 11 dřevěných chrámů. Nad amfiteátrem je skanzen reprezentující historii Rusínů a Ukrajinců na Slovensku. Ve měste se nacházejí tenisové kurty a plavárna.

Dalším kultúrním stánkem je Galérie Dezidera Millyho. Nachází se v barokovém zámečku. Prezentuje se tady výtvarná tvorba ze 16 století po součastnost. Expozice del Dezidera Millyho, který je jeden ze zakladatelů moderního výtvarníctví. V regionu se střetávali víceré kultúry, které ovplyvnili ráz tohto regionu. Tito jsou zmapované v múzeích.

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Prešov Poprad Kežmarok Levoča Stará Ľubovňa Lipany Bardejov Svidník Medzilaborce Vranov nad Topľou Humenné Snina Ubľa mapa Prešovského kraja
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Svidník - Slovensko takovému spoznání napomáha.