apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Prešovský kraj  >  ubytování v Popradě

ubytování Poprad - Slovensko, Poprad hotel Satel a penzion Fantázia

      Ubytování v Poprade
Objevte neco nové na Slovensku  
 

Hotel SATEL*** - Slovensko

hotel Satel - SlovenskoHotel nabízí ubytování přímo v turistickém centru města Poprad v regionu Vysoké Tatry. Celková kapacita je 260 lůžek. K dispozíci jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, rodinnými pokoji a apartmány. Pokoje jsou vybavěny s toaletou, koupelnou s vaní, TV-sat, rádiem a telefónem s přímou volbou. K službám patří : hotelový sejf, změnárenské služby, Wi-fi připojení v hotelové hale a v Aperitív baru, praní a žehlení, kadernický a kozmetický salón, sportovní hala, fitnes centrum a regenerační studio, faxové a telefonické služby, prodaj tlače a suvenírů, půjčovna lyžařských potřeb, prodej vstupenek do aquaparku.

pokoj hotelu Satel - SlovenskoZabespečení vyhlídkových letů, rybolovu, jízdu na koni, výlety a exkurze, průvodcovské služby nebo jiné aktivity podle přání. Možnost využití sál s nasledovnou kapacitou: Kavárna - 170 osob, Restaurace - 110 osob, Aperitív bar - 70 osob, Kongresová sála - 80 osob, Noční bar “Alfa” - 70 osob, Panther Club - 32 osob. Kontakt je na požádání přez e-mail.

 
pozadí pozadí

 

        Dovolená v Poprade
Nabídka dobrého standardu na Slovensku  
 

penzion Fantázia - Slovensko

penzion Fantázia - SlovenskoPenzion je umísten v administratívní části města, asi 5 minut od centra města a 10 minut od relaxačno - sportovního areálu AquaCity Poprad. V blízkosti jsou banky, restaurace, potraviny, poblíž je autobusová a železničná stanice. Tento penzion je pětipodlažná budova s vlastním parkovištem. Na přízemí je cestovní kancelář, první a druhé podlaží je ubytovací část. V blizkém okolí je mnoha restaurací. Pro vlastní stravování jsou k dispozici kuchyne. Celá budova je pripojená na internet. V cestovke je k dispozici telefon, copy a fax. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje a dva velké apartmány. Kontakt je na požádání přez e-mail.

pokoj penzionu Fantázia - Slovensko

 
pozadí pozadí

Na území Popradu a okolia bolo obyvateľstvo aktívne už tisícročia pred našim letopočtom. Prvá zmienka o meste je z roku 1256. Medzi pamiatky, ktoré môžete navštíviť patria napríklad rímskokatolícky Kostol sv. Egídia, evanjelický Kostol Svätej Trojice, rímskokatolícky Kostol sv. Jána Evanjelistu, rímskokatolícky Kostol sv. Štefana – kráľa a iné kostoly. Mesto Poprad je situovaný v kotline hviezdicového tvaru. Obklopujú ho Vysoké a Belianske Tatry, Levočské pohorie, pahorkatina Kozích vrchov, pahorkatina Štrbské rozvodie.

V okolí mesta sú prírodné národné parky : Tatranský, Nízke Tatry, Slovenský raj, Pieniny. Okolté mestá majú bohatú históriu zachovanú v hradoch, kostoloch, kláštoroch a dobových domoch. Teplé pramene sú využívané na kúpeľné účely. Tieto sú : Ružbachy, Staroľubovnianske kúpele, aquaparky vo Vrbove a meste Poprad.

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Prešov Poprad Kežmarok Levoča Stará Ľubovňa Lipany Bardejov Svidník Medzilaborce Vranov nad Topľou Humenné Snina Ubľa mapa Prešovského kraja
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Poprad - Slovensko takovému spoznání napomáha.