apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Bansko Bystrický kraj  >  ubytování v Revúcé

ubytování Revúca Slovensko - Muránska Planina.

      Ubytování v Revúcej
Nabídka vyššího standardu na Slovensku  
 

Hotel Hunter - Slovensko

hotel hunter - Slovensko Hotel Hunter nabízí svým hostům komfortní ubytování v osemnásti dvoulůžkových pokojích, v královském a polovníckém apartmánu. Součástí hotela je i devět stýlovo zařízených chatek. Všechny pokoje jsou vybavěny LCD televízorem, satelitom, telefónom s připojením na internet, minibarem. Celková kapacita Hotela Hunter je 42 lůžek. Chatky poskytují ubytování na 5 pěvných lůžkách a dvěch přistýlkách. Chatka pozestáva ze dvou spální, společenské místnosti s krbem, LCD televízorem, telefónem s připojením na internet, koupelny a WC.

Hotel Hunter se nachází nedaleko města Revúca - na trase Revúca- Revúčka - Muránska Zdychava, je v Národním parku Muránska planina s množstvím ohrozených druhů rostlin a živočíchů a ojedinelým krasovým reliéfem. Do 20 km se nachází různé turistické střediska a rekreační zařízení, ale i lyžařské vleky na Prednej Hore a na Hrádku, kde se nachází i unikátní Ochtinská aragonitová jeskyňe. V Revúcé můžete navštívit letní koupalište a zimní stadion s umělou ledovou plochou.

V blízkosti Revúcé - Slovensko se nacházejí tři národní kultúrní památky. V Chyžném římskokatolícký ranogotický kostel z druhé pol. 13. stol., v Rákoši římskatolický románsky kostel z pol 13. stol. a v Šiveticích římskokatolický románsky kostel z pol. 13.stol. V okolí Revúcé je bohatá fauna s výskytem medvědů, vlků, rysů a další zvěřiny. Milovníkům rybářství výborné podmínky vytvářejí pstruhové bystřiny jako i vodní plochy v Muránské Lehote, Revúcké Lehote a v Gemerských Teplicích. Z kultúrno-historických památek širšího okolí jsou zajímavé zejména hrady (Krásna Hôrka) anebo jejich zrouceniny (hrad Muráň), více zámkŮ (najkrajším je bezpochyby zámek v Betliari) a mnohé jeskyne roztrúsené po gemerské větve Gotickej cesty. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

 

        Dovolená v Revúcé
Objevte nové ubytování na Slovensku  
 

Penzión Králov Dom *** - Slovensko

penzion kralov dům - SlovenskoPenzión Králov dom se nachází v centru města u Nám. Slobody a Muránské ulici, ihned u hlavní cesty. Historie budovy sahá až do konce 18. století, kdy byla postavěna jako jednoposchodová budova v barokovém slohu. V průběhu nasledovních dvěch století se tenhle městský dům stal neoddelitelní součástí společenského a obchodního života v měste Revúca. Byl sídlem více spolků a inštitucí. V roku 1987 byla budova vyhlásená za kultúrnou památku. Rozsáhlá rekonstrukce v dalším desetiletí zrenovovala časem poznačenou budovu, včetne fasády v historizujúcím slohu a zachováním původních barokových kleneb v suteréne a přízemí.

Ubytovací kapacity penziónu Králov Dom byli vystavěné v létech 2003-2005 a následne i uvedené do provozu. Pro Vaše pohodlí a spokojenost je k dispozici ubytování v 6 elegantních pokojích a 1 velkém apartmánu. Vnitřní vybavění těchto prostorů má vysoký standard. Každý pokoj má vlastní hygienické zařízení, televízi a minibar. Příjemný relax si můžete dožičit ve fitness centru, fínské saune anebo večerním posezením v baru.

pokoj penzionu kralov dům - Slovenskovelký pokoj, velký apartmán v Královom Dome - ubytování na ploše asi 35 m2 + balkón, s vlastným hygienickým zařízením, televízorem a minibarem. Veliký pokoj - Je prostranná (50 m2) a komfortní ubytovací jednotka s velkou a luxusní koupelnou, manželským lůžkem a jedním lůžkem. Vhodná pro pobyt 2-3 osob s věčším nárokom na prostor. Velký apartmán - Je vhodný pro ubytování 3-4 členné skupiny (rodiny) anebo velmi náročních hostí, kteří potřebují luxusní prostor a nadštandardné vybavění. Na plocše více než 100 m2 Vám budú k dispozici dvě dvoulůžkové spálny, velký obývací pokoj, kuchyňka s kompletným vybavěním a luxusná velká koupelna v převedení černého mramoru. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

Objednejte si skvelou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Ziar nad Hronom Banska Bystrica Brezno Revuca Zvolen Detva Tisovec Banska Stiavnica Rimavska Sobota Krupina Lucenec Velky Krtis mapa Basko Bystrického kraje
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Revúca Slovensko takovému spoznání napomáha.