apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Bansko Bystrický kraj  >  ubytování v Brezne

ubytování Brezno Slovensko

      Ubytování v Breznu
Objavte neco nové na Slovensku  
 

Hotel Rohožná

hotel Rohožná - ubytování Brezno Slovensko Hotel Rohožná Pezion Ulička Jedinečná poloha Hotela Rohožná a jeho okolí (Nízke Tatry a Muránska planina) je vhodné na strávění aktivní dovolené plné turistiky a lyžování a klidné prostředí je plusem pro organizování školení, seminárů, kongresů. Kromně ubytovacích a stravovacích služeb má Hotel Rohožná k dispozici i konferenční prostory, zabezpečíme jakékoli školení a firemní akce. Příjemný personál, chutné jídla a kvalitní ubytování Vám dopomůžou k strávění příjemného oddychu po náročném dnu.

pokoj hotelu Rohožná - ubytování Brezno Slovensko Hotel Rohožná Pezion Ulička Hotel ROHOZNÁ Brezno *** se nachází v obci Rohožná asi 6 km od centra města Brezno směrem na Tisovec. Má vlastní parkovište, záhradu s altánkem a detským ihřištem, výhled na Nízké Tatry a Muránskou planinu. Kromně dvoulůžkových pokojů pro náročnejší klienty Hotel Rohožná nabízí i pokoje Lux a apartmány. Celý hotel je bezdrátově připojen k internetu - pro hosty grátis. Samozřejmostí je možnost zapůjčení si detské postýlky a pro klientů, kteří přijdou s domácim zvířátkem je vyhrazen pokoj s balkónem. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

 

        Dovolená v Banské Štiavnici
Nabídka vyššího standardu na Slovensku  
 

Pezion Ulička

náhled penzionu uličkaPenzion Ulička nabízí ubytování v štyrech dvoulůžkových pokojích s možností přístýlku. V nabídce je i kablová televize, internet, snídane. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

koupelna penzionu ulička

 
pozadí pozadí

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Ziar nad Hronom Banska Bystrica Brezno Revuca Zvolen Detva Tisovec Banska Stiavnica Rimavska Sobota Krupina Lucenec Velky Krtis mapa Basko Bystrického kraje
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Brezno - Slovensko takovému spoznání napomáha.