apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Bansko Bystrický kraj  >  ubytování ve Zvoleně

ubytování Zvolen - Slovensko

      Ubytování Slovensko Zvolen
Nabídka vyššího standardu na Slovensku  
 

hotel Academic - Slovensko

vestibul hotel academic - Slovensko ACADEMIC nabízí ubytování v 24 moderních pokojích. V nabídce jsou Standard Business Room (single, double anebo apartmán) s nadstandardní rozlohou, důkledne vybraným dizajnovým nábytkem a dekoracemi, s nejmodernejším technickým výbavěním. Hotel Academic poskytuje všechny hotelové služby s přihlédnutím na individuální potřeby hostí. Prvořadá priorita je poskytnout maximální komfort počas pobytu a zabezpečit všechnoo co hosté potřebují. Kompletní servis hotela Academic zahŕní dopravu přímo z letiska do hotela, střežené parkovište, ubytování v dizajnově atraktívních pokojích, asistenci u oraganizování aktivit a zabezpečení rezervace v restauraci GALLERY.

pokoj hotela academic - Slovensko Nabídka coctail bar FAUX PAS spočívá v množství míšených nápojů no i výnimočné pocity z designu a koncepce. Svetoznáme koktejli, které jsou jedinečnými originálmi a stvořili je naši skušení a vyškolení barmani. Kvalitné kávy připravené na různe spůsoby. V kavárne a coctail baru FAUX PAS jsou i počítače s internetovým wifi připojením. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

 

        Ubytovanie vo Zvolene
Objevte nové ubytování na Slovensku  
 

Hotel*** Franko - Slovensko

hotel Franko - SlovenskoNabídka ubytování v 23 pokojích, z kterých je 17 plne klimatizováno (49 lůžek a 2 přístýlky). Všechny hotelové pokoje jsou moderne a stylovo zařízené v teplých barvách. Dvoj- a třílůžkové pokoje jsou na výběr z dvou kategórii Clasic anebo Comfort. Pro nejnáročnejší klienty je luxusný apartmán. V hotelu je výtah, bezbariérový přístup a k dispozici je i pokoj speciélne upravěn pro zdravotne postihnuté hosty.

tv pokoj hotela Franko - SlovenskoHotel je nekuřácky. Nachází se tady salónik s kapacitou 17 osob a stylová restaurace Franko, nabízející perfektní služby pro 40 osob. Vybavění pokojů Comfort spočíva: nastavitelná klimatizace, vana, připojen na internet, minibar, TV-LCD, DVD prohrávač, telefón s přímou volbou zvenčí, fén. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

Objednejte si skvělé uybtování Slovensko!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Ziar nad Hronom Banska Bystrica Brezno Revuca Zvolen Detva Tisovec Banska Stiavnica Rimavska Sobota Krupina Lucenec Velky Krtis mapa Basko Bystrického kraje
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Zvolen - Slovensko takovému spoznání napomáha.