apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Prešovský kraj  >  ubytování ve Vranově nad Topľou

ubytování Vranov nad Topľou - Slovensko

      Ubytování ve Vranově nad Topľou
Nabídka vyššího standardu na Slovensku  
 

hotel Patriot - Slovensko

hotel Patriot - SlovenskoMůžete využít nabídku ubytování v cenově přístupním a v centru města Vranov Nad Topľou. Naleznete tady letní koupalište, tenisové centrum, obchody Tesco a Lidl, zimní stadión, futbalový stadión. Hotel má kapacitu 63 osob. Pokoje mají koupelnu se sprchou, Tv, rádio, moderním nábytkem, wifi připojení na internet. V cene jsou snídane podávané v restauraci. Pokoje jsou jedno, dvou a čtyřlůžkove. Kontakt je na požádání přez e-mail.

pokoj hotelu Patriot - SlovenskoMěsto leží v regionu horného Zemplína. V součastnosti je průmysl zastoupěn dřevovýrobou, textilem, strojírenstvím, stavebníctvím, výrobou palstoů a potravinárskym průmyslem. Z historických památek tady je neskorogotický římskokatolícky kostel Narození Panny Marie, hrad Čičva. Můžete si shlédnout taky přehradu Domaša, Slanské vrchy, Dubnické opálové bane, studený gejzír v Herľanoch, skalné útvary, minerální prameny.

Ve měste jsou zastoupěny kultúrne historické památky jako kupříkladu Bazilika Narození Panny Marie. Je z roku 1580 a nachází se tady více hodnotních del. Další zajímavostí je bývalý klášter pavlínů ze 16 století, zvonice se starobylým zvonem z roku 1632. Muzeum má stálou expozici (člověk a život) v pěti částech. Z minulého století jsou to stavby : Evanjelický Chrám Ducha Svatého, Kostol Cirkvi reformované křesťanskeé (kalvínsky), římskokatolícky kostol sv. Františka z Assisi.

 
pozadí pozadí

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Prešov Poprad Kežmarok Levoča Stará Ľubovňa Lipany Bardejov Svidník Medzilaborce Vranov nad Topľou Humenné Snina Ubľa mapa Prešovského kraja
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Vranov Nad Topľou - Slovensko takovém spoznání napomáha.