apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Trenčiansky kraj  >  ubytování v Dubnicí nad Váhem

ubytování Dubnica nad Váhom - Slovensko

      Ubytování v Dubnici nad Váhem
Nabídka vyššího standardu na Slovensku  
 

hotel Metal - Slovensko

hotel Metal - Slovensko Hotel Metal je zrekonstruován a má dobrou polohu v měste Dubnica nad Váhom. Je situován u dvěch průmyslných parcích a areálu ZTS. Hotel má k dispozici dobrou dopravní dostupnost, parkovište, 105 třilůžkových pokojů a apartmánů. Apartmány jsou vybavěny kuchyňským koutem s varní doskou a chladničkou, koupelnou, wc. Pokoje jsou vybavěny TV a rádiem. V každém pokoji je možná přistýlka. Služby hotela jsou : recepce, bufet, kavárna a bar, internet, konferenční místnost, upratovací služby. Kontakt je na požádání pomocí e-mailu.

V roce 1990 se město po prvních demokratických volbách stalo samostatním politicko právním subjektem. Má výsadu hospodářit se svým majetkem a přijmy. Dubnica Nad Váhom je město od roku 1960. V roce 2010 má kolem 25 900 obyvatelů.

V 16 a 17 století obec řídili zákupní richtári. První zmínky o richtárstve jsou z roku 1550. Dubnica je situovaná na středním Považí v Ilavské kotline. Město obklopují Bílé Karpaty a Strážovská hornatina. Již v minulosti tady byli důležité dopravní trasy. Nejstarší osídlení je z kamenné doby. Koncem 5 století tady přišli první Slované. Nejstarší písomní doklad o měste je z roku 1193, kdy město bylo majetkem bratů Vratslava a Piskina. Součastnost města a jeho blízkého okolí je spojené s rozvinutým průmyslem a obchodem.

 
pozadí pozadí

Objednejte si skvělú dovolenou na Slovensku !
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 mesto Dubnica nad Váhom mesto Nové mesto nad Váhom mesto Partizánske mesto Považská Bystrica mesto Prievidza mesto Púchov mesto Trenčín mapa Trenčianskeho kraja
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Dubnica nad Váhom - Slovensko takovému spoznání napomáha.