apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Bansko Bystrický kraj  >  ubytování v Žiari nad Hronem

ubytování Žiar nad Hronom - Slovensko

      Ubytování v Žiari nad Hronem
Slovensko a nabídka vyššího standardu  
 

hotel Luna - Slovensko

restaurace hotela luna - Slovensko Město Žiar nad Hronom se rozprostírá v údolí řeky Hron, v blízkém okolí jsou Štiavnické a Kremnické vrchy a ze západu i pohoří Vtáčnik. Výhodou města je poloha, zajímavé krajinné prostředí, hospodářsky a společenský život. Ubytování v hoteli Luna je k dispozícii ve 40 pohodlne a moderne zařízených pokojích po celkové rekonstrukci. V každém je koupelna s vaňí anebo sprchou, WC, telefón, farební TV-sat.

interier hotelu luna - Slovensko Kapacita hotela Luna spočíva: Jednolůžková 26, Dvoulůžková 12, Apartmán 3, Přistílka 20. K dispozici jsou nasledovné služby: Telefón, telefax, kopírovanie, přístup na internet (terminál na recepci s možností tlače, WiFi pokrytí), Automatické buzení, Trezor, Prodej pohlednic a známek, Predaj toaletních potřeb. Stravovací služby jsou: Pivárna s terasou, Kavárna, Noční bar, Velký salonik s kapacitou 50 míst, Ružový salónik s kapacitou 20 míst, Business salónik 12 míst, Malý salónik s kapacitou 8 míst. Všechny salóniky jsou vhodné pro rodinné a společenské události, firemní akce, prezentace, semináře a školení (možnost zapůjčit diaprojektor, promítací plátno a flipchart). Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

 

        Dovolená v Žiari nad Hronem - Slovensko
Objevte nové ubytování na Slovensku  
 

Turistická ubytovna UBYFO - Slovensko

ubytovna ubyfoTuristická ubytovna je situována na ulici Dr. Jánskeho. Kapacita lůžek je 302, salónik má 20 míst, otevřeno je celoročne. Orientační ceny jsou: dvoulůžkový pokoj: 16.6-17.92 EUR 500-540 SKK Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Ziar nad Hronom Banska Bystrica Brezno Revuca Zvolen Detva Tisovec Banska Stiavnica Rimavska Sobota Krupina Lucenec Velky Krtis mapa Basko Bystrického kraje
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Žiar nad Hronom - Slovensko takovému spoznání napomáha.