apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Košický kraj  >  ubytování v Rožňavě

ubytování Rpžňava - Slovensko

      Ubytování v Rožňavě
Objavte niečo nové  
 

Hotel Kras *** - Slovensko

hotel Kras - SlovenskoJedná se o městský Hotel Kras v centru Rožňavy a nabízí ideální místo pro oddych. Rodinná atmosféra, příjemný a profesionální personál a služby jou přednostmi Hotela Kras. Hotel je zrenovován a je zarazen do síte třihvězdičkových hotelů. Nabídka ubytování pro 146 osob na 3 podlažích, čím je najvěčším ubytovacím zařízením v okolí. V Hoteli Kras je k dispozici je 6 apartmánů, 31 jednolůžkových pokojů, 31 dvoulůžkových pokojů. Pokoje a apartmány jsou zrekonstruovány a všechny jsou vybavěny sociálním zařízením, koupelnou s vaní anebo sprchovým koutem, TV SAT, telefónem, na nekterých pokojích je přípojka na internet a balkóny. Pokoje Hotela Kras jsou prostranné, slnečné a vzdušné, vkusne zařízené. K hotelovému vybavění patří i výtah a parkovište ve dvoře hotela s kapacitou 30 míst. Salónik "restaurační část" s kapacitou 30 míst, restaurace je s kapacitou 80 míst nabízí své služby jako coffee break, snídane, obědy a večeře klasické podle výběru anebo bufetové. Kontakt na požádání přez e-mail.

pokoj hotelu Jalta - Slovensko

 
pozadí pozadí

 

        Dovolená v Rožňavě
Nabídka dobrého standardu na Slovensku  
 

Hotel Medi šport** - Slovensko

Medi sport - Slovensko Hotel Medi šport se nachází v centru města Rožňava. Moderně vybavěné pokoje splnují standardy europské únie. Hotel Medi sport poskytuje svým hostům spolu s ubytovacími službami i doplnkové služby : relaxační a rekondičné procedury ve svým wellness centru. Náročním obchodním cestujúcim nabízí organizování střetnutí na firemních dnech, školeních jako i rodinám při oslavách jubileí a rodinných osláv. Milý a ústřetový personál. Turisti můžou spoznávant krásy Gemera a různorodých kulturních a historických památek. Všechny pokoje jsou vybavěny televizorem, přístupem na internet, sociálním zařízením (sprcha, WC). Ubytování je ve třech dvoulůžkových apartmánech s možností přístílku, čtrnácti dvoulůžkových pokojích a třech čtyřlůžkových (rodinných) pokojích. Kapacita Hotela Medi šport je 49 osob.

Služby wellness centra: Fínska sauna, Klasická masáž, Sportovní masáž, Karlovarské blato, Solní inhalace, Spa Oceana, Lávové kameny. Gastronomie nabízí speciality Slovenské a zahraniční kuchyne. Vinotéka svou nabídkou osloví i nejnáročnejšího zákazníka. Kapacita restaurace je 60 osob a kapacita denního baru je 32 osob. Kontakt na požádání přez e-mail.

 
pozadí pozadí

Město Rožňava vzniklo z osady baníků, kteří težili nerastné suroviny z okolí. První písomná zmínka je z roku 1291. První důležitá stavba je původní fařský kostel z roku 1304. Stavba byla více krát přestavěna. Rožňava byla poměnováná podle výnosní bane. V 16 století nastal hospodářský úpadek pro zánik banictví a náboženským nepokojem. Město se měnilo na obchodní a řemeselnické. Vznikali nové dnes již kultúrně-historické památky: Mariánsky sloup, renesanční banská komora, socha sv. Floriána a sv. Jána Nepomuckého, budova s barokovými sousošími sloužila jako nemocnice, biskupská katedrála, barokovo klasicistická zvonice, kostel a kláštor františkánů, evanielický kostel s oltárem a kazatelnicí vyrobenou mistrem Jozefem Godem. Rožňava měla i významní školy.

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Košice Spišská Nová Ves Trebišov Michalovce Medzev Rožňava mapa Košického kraja
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Rožňava - Slovensko takovému spoznání napomáha.