apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Nitriansky kraj  >  ubytování v Nových Zámkech

ubytování Nové Zámky - Slovensko hotel Hubert a hotel Korzo

      Ubytování v Nových Zámcích
Objevte neco nové na Slovensku  
 

hotel Hubert - Slovensko

hotel Hubert - SlovenskoV hotelu HUBERT *** Vás střetne přátelská atmosfera, s příjemním komfortem a službama. Kapacita je 51 míst. Pokoje hotela Hubert jsou vybavěny klimatizací, TV-sat, wc, wifi připojení na internet, střežené parkovište ve dvoře, bezbarierová budova. Navštívte klimatizovanou a zejména vyhledávanou restaurací HUBERT. Nabízí Vám gastronomické speciality z diviny, sladkovodních ryb jídla i mezinárodní či domácé kuchyne a bohatý výběr salátů. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

pokoj hotelu Hubert - Slovensko

 
pozadí pozadí

 

        Dovolená v Nových Zámcích
Nabídka dobrého standardu na Slovensku  
 

hotel Korzo - Slovensko

náhled hotela korzo - SlovenskoHotel Korzo ** se nachází v centru města Nové Zámky a je výhodnou volbou pro ty, kteří hledají cenově přítelné, kvalitní a dopravou dostupné ubytování, stravování, doplnkové služby. Ubytování v hotelu Korzo je s kapacitou 110 lůžek v útulne zařízených 1, 2, 3 a čtyřlůžkových pokojích, s vlastním sociálním zařízením, balkónem. Kategerie jsou dostupné od luxusního klimatizovaného apartmánu po jednoduchý standard.

pokoj hotelu korzo - SlovenskoPříjemná restaurace hotela Korzo přitahuje hosty na celodenné stravování, anebo občerstvení. Salóniky jsou připravěny uvítat školení, semináře a společenské události. Dvoulůžkové apartmány jsou vybavěny francouzkou postelí, obývací místností, telefónem, TV, chladničkou, minibarem, klimatizácí, wc. Půlapartmány hotela Korzo jsou vybavěny francouzskou postelí, telefónem, televízorem, vlastním sociálním zařízením. Jednolůžkové pokoje jsou vybavěny s telefónem, televízorem, chladničkou, anebo jen koupelnou. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

Ve měste Nové Zámky je možné navštívit nekolik atrakcí. Jednou z nich je muzeum Jána Thaina. Svoji činnost začalo v roce 1935. V muzeu se nachází archeologické a historické zbírky z okolí Nových Zámků. Ďalším místem vhodním na návštevu je galerie umění. Tady naleznete výtvarné umení na Slovensku a Maďarsku z 18, 19 a 20 století.

Ve měste se nachází krytá plavárna. Jsou to bývalé městské lázne od roku 1964. V prostorech se nacházejí služby biokozmetiky, kadernictví a holičství, fitness-centra, sauny a cestovné kanceláře, Relax baru. Krytý bazén je využíván zejména v zimě. Organizují se tady souteže s mezinárodní účastí.

Zimní stadion je sportovní atrakce s možností využití již v léte. Organzují se tady turnaje, ale je poskytován i pro veřejnost. V areálu jsou masáže, sauna, broušení bruslí, bufet. V blízkosti stadiona je restaurace. Areál je vhodný i na organizování výstav.

Areál tenisových kurtů je dobře vybavěn. 8 kurtů má antukový povrch, je tady asfaltový povrch a zdi a krytá hala. Pro turizmus se využívá termální pramen, který vyvírá z hloubky 1400 m a má 62°C. U řeky Nitra jsou vybudované 4 bazény a množství služeb jako minigolf, športovní ihřiska, půjčovna sportovních potřeb, občerstvení. Nejmodernejší sportovní areál je sportovní hala Milénium. Je vhodná na sportovní a kultúrno-spoločenské využití. V nabídce je i bufet a restaurace.

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Nitra Topoľčany Zlaté Moravce Šaľa Levice Želiezovce Nové Zámky Kolárovo Komárno mapa Nitrianskeho kraje
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Nové zámky - Slovensko takovému spoznání napomáha.