apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Prešovský kraj  >  ubytování v Snině

ubytování Snina - Slovensko

      Ubytování v Snine
Nabídka vyššího standardu na Slovensku  
 

hotel Kamei - Slovensko

hotel Kamei - SlovenskoHotel Kamei se nachází v přírode pod Sninským kamenem v rekreační oblasti Sninské rybníky. Hotel "KAMEI" je v blízkosti města Snina. Je tady pokoj, kvalitní ubytování a stravování, výborné relaxačno-sportovní možnosti. Je to oblast s nejčistejším ovzduším na Slovensku. Otevírá se tady brána do chránené biosférické rezervace Východní Karpaty.

bazén hotela Kamei - SlovenskoKapacita hotela Kamei je 60 lůžek. Nabídka ubytování je v dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a apartmánech. Všechny pokoje mají TV-sat, video kanál a telefón, wc a koupelnu. Kontakt je na požádání přez e-mail.

Oblast Sniny byla osýdlena již v mladší době kamenné. Cez město vedla obchodní cesta do Halíče. První písomná zmínka je z roku 1343. Snina je známa vyvrelinovým andezitovým útvarem - Sninský kámen ve Vihorlatském pohoří. Nejvěčší rozvoj město zaznamenalo v období jeho vlastnení Jozefom Rhollovom. Postavil železárnu a zlivárnu. V 18 století se konali trhy, které přispěli k rozvoju obchodu. Pozdeji v důsledku hospodárské krízy železárny zanikli. Obyvatelé se museli vystahovat za prací do ciziny. Neskorší postavění železnice podnítilo rozvoj dřevárskeho průmyslu. Katastrofu regionu spůsobili světové války. Pozdeji nastal rozvoj a vznikl tam strojírenský podnik.

Okolí sniny je tvořené Karpatmi, Nízke Beskydy, Bukovské vrchy, a sopečné pohoří Vihorlat. Naleznete tady turistické a náučné chodníky, rekreační oblast Sninské Rybníky, vodná nádrž Starina. Národní park Poloniny má jedinečné přírodní lesy. Nejznámejší je prales.

 
pozadí pozadí

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Prešov Poprad Kežmarok Levoča Stará Ľubovňa Lipany Bardejov Svidník Medzilaborce Vranov nad Topľou Humenné Snina Ubľa mapa Prešovského kraja
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Snina - Slovensko takovému spoznání napomáha.