apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Bratislavský kraj  >  ubytování v Malackách

ubytování Malacky - Slovensko

      Dovolenka v Malackách
Nabídka vyššího standardu  
 

Hotel Atrium - Slovensko

hotel Atrium - Slovensko Hotel ATRIUM - Slovensko leží v centru města Malacky, je vzdálen 35 km od Bratislavy a je situován u dálnice z Bratislavy do Prahy. Hotel má výhodní polohu a klidné prostředí a je proto vyhledávan pro turisty a obchodních cestovatelů do Bratislavy, anebo do České republiky, Rakouska a Maďarska. Kapacita Hotela Atrium je 73 lůžek v 24 pokojích s příslušenstvím (TV, WC, koupelna) a 4 apartmány. Stravovací služby poskytuje v restauraci a kavárne s kapacitou 250 míst. Pro hosty Hotela Atrium je k dispozici parkovište.

pokoj hotela atrium - Slovensko Hotel Atrium - Slovensko má v nabídce různé placené i neplacené služby: telefon, fax. xerox, změnárnu, prodej suvenírů, praní a žehlení prádla, bezplatní wifi připojení v každém pokoju a celém areálu. V areálu je solární studio, které je součástí síte společnosti JaH s.r.o. 2 najmodernejší solária ( ležaté a stojaté ), vybavěny americkou solární kozmetikou pomocí které získáte opálení, které dlouho vydrží. Poblíž Hotela Atrium je sportovní hala, které součástí je krytá plavárna, kolkárna, sauna a fitness centrum. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

 

        Ubytovanie v Malackách
Objevte neco nové na Slovensku  
 

penzion Zuzana - Slovensko

penzion zuzana - Slovensko Penzión Zuzana nabízí ubytování za dobré ceny a v prostředí na okraji města - průmyslné oblasti Malacek. K dispozici je restaurace s terasou. Penzión Zuzana je zaměřen na ubytování pracujících v průmyslné zóne od Bratislavy až po Malacky za přítelné ceny zodpovedající dobrému vybavění. Nabídka restaurace je přispůsoběna požadavkám zákazníků.

pokoj penzionu zuzana - SlovenskoUbytovací kapacita penzionu Zuzana je 120 míst v jedno, dvou, tři, čtyř, pěti, šestlůžkoých pokojích (provažne třilůžkových pokojích). Dvouposchodová budova penzion Zuzana - Slovensko, je vybavěna na každém podlaží s pokoji, oddychovou místností (kuchynský kout, chladnička, vařič, TV), sociálními zařízeními, WC, sprchy (2x - pánske a dámske). Před penziónem je parkovište pro 31 aut. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Bratislava Malacky Pezinok mapa Basko Bystrického kraje
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Malacky - Slovensko takovému spoznání napomáha.