apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Bratislavský kraj  >  ubytování v Bratislavě

ubytování Bratislava Slovensko

      ubytování v Bratislavě
Objevte neco nového Slovensku  
 

Hotel Arcadia - Slovensko

hotel ArcadiaHotel Arcadia Bratislava ***** byl první 5* hotel v Bratislavě a jediným reprezentantem hotelové skupiny The Leading Small Hotels of the World na Slovensku. Čarovní boutique hotel Arcadia stojí přímo v srdci historického Starého města, poblíž známych bratislavkých památek jako: Slovenské národní divadlo, Reduta, korunovační Dóm sv. Martina, Primaciálny palác, Mirbachov Palác, Michalská věž anebo Stará Radnice. Pokoje hotela Arcadia nabízejí jedinečný výhled na Františkánsky kostel, kteří je jeden z nejstarších kostelů ve měste. Apartmány Hotela Arcadia mají romantický výhled na Michalskou věž a Bratislavský hrad. V nabídce je 34 luxusních prostorných pokojů. Absolutní komfort naleznete v dvojpodlažních apartmánech.

pokoj hotela arcadia de luxe - Slovensko Hotel Arcadia - Slovensko, vznikl rekonstrukcí památkovo chránené budovy pocházející z 13.století. Určite oceníte 24 hodín otevřen Library Bar, útulné místo pokoje s otevřeným krbem, wifi internetem a bohatou nabídkou nápojů. Room Service je k dispozici 24 hodín denne, s nabídkou teplého jídla počas celého dne. Historické konferenční prostory Hotela Arcadia s denným stropním světlem jsou ideálním místem pro firemní podujetí. Spříjemnete si pobyt starostlivostí o Vaše telo a mysl, blahodární masáží anebo návštevou fitness, whirpool, suché anebo parní sauny. Výhody Hotela Arcadia:
* Poloha v srdci Starého města
* 34 luxusne zařízených pokojů a apartmánů
* Atmosféra historické budovy z 13.století s hotelovou halou, která si Vás může získat svou noblesou
* Prvotřídní servis a individuální přístup k hostům, s teplou atmosférou domova
* Restaurace „L`Olive" s bohatou nabídkou mezinárodné a taky domácé kuchyne, 24 hodín denne otevřen Library bar a Lobby lounge
* 2 konferenční místnosti pro 80 osob
* Arcadia Spa
* Tím skvélých a skúšených lidí, kterým záleží na spokojenosti a pohodlí hostů
Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

 

        Ubytovanie v Bratislave
Nabídka vyššího standardu na Slovenku  
 

Business Hotel Blue Bratislava - Slovensko

náhle hotela blue - SlovenskoJde o nízkoenergetický hotel, využívajíci nahraditelné zdroje energie. Hotel Blue Bratislava II – Garni je situován na Hontianské ulici. V bezprostřední blízkosti je Apollo Business Centrum, v mestské části Nivy. Je vzdálen cca 2 km od historického centra a 7 km od letiska M. R. Štefánika. Hotel je vybavěn 17 business pokoji. Má čtyři podlaží, všechny pokoje jsou klimatizované systémem chladených stropů, vybavěné TV-sat, rádiem, telefónem, připojením k internetu, minibarem, trezorem, pohodlnou postelí a koupelnou s potřebním vybavěním. K dispozícii je:
* parkovište
* bezbariérový přístup
* klimatizovaná kavárna
* denná tlač
* změnáren

pokoj hotela Blue - SlovenskoHotel blue Bratislava - 1 disponuje 24 pokoji, z toho je 22 business pokojů a 2 business apartmány. Dvoulůžkový pokoj je se samostatní koupelnou s toaletou, tv-sat, rádiem, telefónem s přímou volbou, připojením na internet, trezorem, sušičem na vlasy - plne klimatizována systémem chladených stropů. Apartmán Hotela Blue je vybavěn dvoulůžkem, samostatní koupelnou s toaletou, tv-sat, telefónem s přímou volbou, připojením na internet, trezorem, sušičem vlasů, dvěma minibary a rokovacím stolem - plne klimatizován systémem chladených stropů. Snídane, Pay TV a připojení k internetu jsou zdarma. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

Pro návštevníků Bratislavy - Slovensko, jsou připravěny víceré atrakce: výhlídkové auto Prešporáčik. Jezdí v historickém centru a v nabídce je výklad ve více jazycích. Na území části města Rusovce byl řimský tábor Gerulata od začátku nášeho letopočtu do 4 století n.l. Tábor chránil východní křídlo rimských légií. V mestské Galérii se nachází série 6 tapisérií. Jsou ze 17 století a zobrazují mytologické báje. Sousoší sv. Martina se nachází v Dóme sv. Martina ze 17 století. Nejvyšší socha je Víteství u památnika Slavín. Byla vybudována v roce 1960. Na hlavním náměsti je nejstarší fontána. Pochází ze středověku a znázorňuje rytíře Rolanda, ochrancu městských práv. Fontána Družby je na náměstí Svobody a je z roku 1980. Fontána je s kaskádovými jezírkami. Najstarší kostel Františkánů je na Františkánskem náměstí z 13 století. Požármi a zemnětřaseními byl poškozen. Věž Dómu sv. Martina je vysoká 85 m. Sloužila na obranní účely.

Akadémia Istropoplitana je nejstarší univerzita na Slovensku ze středověku. Hrad Devín se nachází u sútoku Moravy a Dunaje. Stopy osídlení sahají do 5000 roků před n. l. První písomná zmínka o hrade je z roku 864. Slovany tady byli v 8 - 9 století. V 18 století byl bombardován napoleonovým vojskem. Františkánsky kostel je sakrální památka z 13 století. Stal se místem více události. Nekolik krát byl přestavěn. Nově v klasicistickém stylu. Grassalkovský rokokový palác je z roku 1760. Byl postavěn pro strážci kráľovské koruny. Bylo to místo společenského života šlechty.

Území Bratislavského hradu bylo osídlené v mladší době kamenné. Tady jsou památky z veľkomoravské a řimské doby. Hrad byl nekolik krát přestav0en. Nachází se tady koncertní síň, slovenské národní muzeum a reprezentační prostory Slovenské národní rady. Brana městského opevnení ze středověku je Michalská věž. V součastnoti je tady muzeum. Mirbachov palác byl postavěn v roku 1770. Majitel ho npozdeji daroval městu aby se tam zařídila galere. Nachází sa tam expozice barokového umění. Primaciálny palác je z roku 1781 a v součastnosti je tady sídlo primátora. Byl tady podepsán mír mezi Francúzkem a Rakouskem. Konají se tady koncerty. Na nádvoří je fontána sv. Juraja - rytíř bojujíci s drakem. Budova staré radnice byla postavěna v 13 století. Je tady městské muzeum, nejstarší ve měste. Před budovou je Maximilánova fontána. Budova Reduty je z roku 1915. Postavili ji v elektrickém stylu. Slavín je památník se hřbitovem vojaků z 2 světové války. V areáli je vícero soch slovenských umělců. Historická budova SND je z 18 století. Je to sídlo opery a baletu. Umístnené jsou tady busty významních skladatelů a kamenní sousoší múzy Tálie.

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Bratislava Malacky Pezinok mapa Basko Bystrického kraje
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Bratislava - Slovensko takovému spoznání napomáha.