apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Trenčiansky kraj  >  ubytování v Prievidzi

ubytování Prievidza - Slovensko

      Ubytování v Prievidzi
Objevte neco nové na Slovensku  
 

penzion Orion - Slovensko

penzion Orion - SlovenskoPenzion je situován v tiché části Prievidze. Penzion prošel rekonstrukcí a nabízí 18 dvě a tři lůžkové pokoje a 2 apartmány, s kapacitou 50 osob. Každý pokoj je vybavěn koupelnou a wc a televízorem. V blízkém okolí se nachází více restaurací. Okolí je známe Bojníckým zámkem a ZOO. Kontakt je na poýádání.

pokoj penzionu Orion - Slovensko

 
pozadí pozadí

 

        Dovolená v Prievidzi
Nabídka dobrého standardu na Slovensku  
 

Penzión Villa sv. Tereza - Slovensko

Penzión Villa sv. Tereza - SlovenskoPenzión Villa sv. Tereza - Slovensko se nachází v zrekonstruované staré budově na okraji města Prievidza v blízkosti pěší zóny. V nabídce jsou jedno a dvělůžkové pokoje a apartmány. Pokoje jsou klimatizovány s koupelnou, wc, telefónem, trezorem, LCD TV, rádiobudíkem, sušičem na vlasy, chladničkou s minibarem, vysokorýchlostní internet a bezbarierový přístup. Ve dvoře je neplacené chránené parkovište. V nabídce je i zimná záhrada a v lobby bare je kozub. Kontakt je na požádání.

pokoj penziónu Villa sv. Tereza - Slovensko

 
pozadí pozadí

Prievidza leží v horno Nitrianské části. Má bohatou historii, která sahá až do období neandertálskeho člověka, 40 000 roků pěed n. l. Neskorší osýdlení patřilo Keltům, Dákům a lidu púchovské kultury. V roce 2010 má město 52 000 obyvatelů. V okolí se nachádzí chránené krajinné oblasti Ponitrí a Strážovské vrchy; národní přírodní rezervace Rokoš, Velká skala, Vtáčnik, Vyšehrad; přírodní rezervace Bílý kámen, Buchlov, Makovište, Temešská skala; národní přírodní památka Prepoštská jeskyna; přírodní památky Hradište, Kobylince, Končitá, Průlom Nitrice, Sivý kameň.

Protékají tady řeky Nitra, Nitrice, Handlovka. Nacházejí se tady Bojnické termální prameny, které léčí pohybové a nervové choroby. Jiné termální vody jsou v Koši a Chalmovej. Letní rekreace je vhodná na vodní nádrži v Nitranském Rudne. Můžete využít vytvoření náučné chodníky : Vtáčnik - má přírodovědný a historický charakter, Buchlov - má ochranársky charakter, Kľačno, Vyšehrad.

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 mesto Dubnica nad Váhom mesto Nové mesto nad Váhom mesto Partizánske mesto Považská Bystrica mesto Prievidza mesto Púchov mesto Trenčín mapa Trenčianskeho kraja
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Prievidza - Slovensko takovému spoznání napomáha.