apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Nitriansky kraj  >  ubytování v Zlaté Moravce

ubytování Zlaté Moravce - Slovensko

      Ubytování v Zlatých Moravcích
Objevte neco nové na Slovensko  
 

hotel Eminent *** - Slovensko

pokoj hotelu Eminent - SlovenskoHotel Eminent se nachází v centru Zlatých Moravec. Hotel zabezpečuje ubytování v 36 pokojích a 5 apartmánech. Pokoje hotela Eminent jsou nekuřácké. K dispozíci je uzamykatelné parkovište. Nabídnuty služby jsou i změnárna, doplnkový prodej, půjčovna tenisových pálek, restaurace. Každý pokoj je vybavěn s koupelnou, TV-sat, radio, minibar, telefón, wifi a ve dvěch apartmánech je i domácí kino. Rozdelení prostoru : Restaurace - 40 míst, Jídelna - 40 míst, Rotunda s grilem - 30 míst, Valentínska kavárna - 25 míst, Banketová místnost - 40 míst (klimatizovaná), Letná záhrada - 50 míst. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

pokoj hotelu Eminent - Slovensko

 
pozadí pozadí

 

        Dovolená v Zlatých Moravcích
Nabídka dobrého standardu  
 

penzion Byron - Slovensko

penzion Byron - SlovenskoPenzion Byron poskytuje ubytování s TV-sat, telefónem, koupelnou, DVD prohrávač, internet, radio. U penzionu Byron je k dispozici parkovište a půjčování DVD. Nedaleká restaurace poskytuje celodenné stravování profesionální obsluhou a slevou pro hosty penzionu. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

pokoj penzionu Byron - Slovensko

 
pozadí pozadí

Zlaté Moravce jsou dokumentárne podchyceny v roce 1113. Osídlení tohoto regionu bylo již v mladém paeolite lovcemi mamutů. Město Zlaté Moravce bylo ničené nájezdy Tatarů a Turků. Na míste poslední bitvy proti turkům je postavěn památník vozokanský lev. V Zlatích Moravcích působil Janko Kráľ. Kromě jiného byl přísedící soudu. Po rakousko-uhorském vyrovnání byl přepusten, protože představoval nebespečenství pro panství. Po druhé světové válce se tady začal rozvíjet průmysl. Mezi kulturne-historické památky ve měste patří zámeček rodiny Migazzi. Je to barokovo-klasicistická budova. Tato rodina má postevěné vlastní muzeum.

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Nitra Topoľčany Zlaté Moravce Šaľa Levice Želiezovce Nové Zámky Kolárovo Komárno mapa Nitrianskeho kraje
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Nové Zámky - Slovensko takovému spoznání napomáha.