apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  kraj Košice

Košice, ubytování, Slovensko

      Dovolenka v Košickom kraji
Objevte nové Slovenské destinace  
 

Naplánujte si ubytování na Slovensku!

Košice je druhé nejvěčší město na Slovensku se 100 000 obyvatelmi. Město je situováno na pohoří Slovenského Rudohoří na míste kde procházeli dávné cesty do Južné Europy a Baltu. Pozdeji vznikli i cesty z Rakouska, Čech, Slezka a Ruska. Středověk je tady spojen s obchodem a řemeslem. Známy je Košický maratón a je nejstarším v Europě a druhý nejstarší na světe. Košický samosprávny kraj se nachází na východe Slovenska, které tvoří východní hranici EU.

Zastoupení má tady průmysl jako strojírenství, hutnícký, elektrotechnický, Hi-Tech průmysl, potravinársky a chemický průmysl. Můžete navštívit mikroregion Spiš, Slovenský raj, Spišský hrad, který je nejvěčší v střední Europě. Kaplnka Ducha Svätého v ranogotickém stylu s nádherními freskami, která je v Žehre. Středověké sídlo cirkevních hodnostárů v Spišské Kapituli, dřevěné kostoly, vulkanické jezero „Mořské oko“, unikátní gejzír v Herľanech, kaňon v Zádielské doline, zachovaná lokalita lužních lesů u řeky Latorice. Světovo známy region Tokaj s výrobou výrazne medově sfarbeného vína.

Prezentujeme různé penziony, hotely, apartmány a taky léčebné domy. Vyskoušajte destinaci regionu Košického kraje - Slovensko..

 
pozadie pozadie

Objednejte si skvělé ubytování!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Košice Spišská Nová Ves Trebišov Michalovce Medzev Rožňava mapa Košického kraja
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Slovensko a Košice takovému spoznání napomáha.