apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Nitriansky kraj  >  ubytování v Kolárově

ubytování Kolárovo - Slovensko

      Ubytování v Kolárově
Nabídka vyššího standardu na Slovensku  
 

penzion Ceretta - Slovensko

penzion Ceretta - SlovenskoKapacita penzionu Ceretta je 20 lůžek v 2,3,4 lůžkovém pokoji. Každý pokoj penzionu Ceretta má vlastní koupelnu, je zarídená stylovým nábytkem a rádiobudíkem. TV a společenské hry jsou možné půjčit. Pripojení na internet. K penzionu patří i restaurace a bar. Pozdeji byla přistavěná nová restaurace s tradične kvalitní nabídkou. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

pokoj penzionu ceretta - SlovenskoKolárovo leží u soutoku řek Váh a Malý Dunaj. Žije tady kolem 11 000 obyvatelů. Historie obce sáhá do roku 1268. Od té doby se názov nekolik násobne změnil. Byl tady Žabí hrad od roku 1349 z které pozdeji vznikla pevnost. Táto pevnost měla význam pri Tureckých vpádech a byla více násobne zničená a opravěná. Od středověku bylo Kolárovo trhovým městem. Bylo osídlováné Jazygovcami z oblasti u řeky Tisa. Město bylo ničené vzburami, válkami, požármi.

Mezi kultúrní památky patří :
Římskokatolický kostel Nanebovzatí Panny Marie. Byl postavěný v roce 1723 v barokovém slohu. Pozdeji kostel zvěčšili a obklopili jej zdí se střelnami.
Baroková kaple u nekdejšího hřbitova je z roku 1831. V blízkosti je trojičný sloup, socha Svatého Vendelína a sousoší jako pomník padlým v 1 světové válce.
V ružovém parku je památnik občanem odvlečených do koncentračních táborů a památnik obetím 2. světové války.

 
pozadí pozadí

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Nitra Topoľčany Zlaté Moravce Šaľa Levice Želiezovce Nové Zámky Kolárovo Komárno mapa Nitrianskeho kraje
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Kolárovo - Slovensko takovému spoznání napomáha.