apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Žilinský kraj  >  ubytování v Rajeckých Teplicích

ubytování Rejecké Teplice - Slovensko

      Dovolená v Rajeckých Teplicích
Zajímavá nabídka vyššího standardu v SR  
 

Hotel Relax - Slovensko

hotel relax - Slovensko, pokojHotel RELAX je osayen nad koupelným mestečkem Rajecké Teplice. Svou polohou poskytuje hostům ubytování v prostředí s výhledem na okolitou přírodu Malé Fatry, Súľovských skál a Strážovských vrchů. Hotel poskytuje modernou restauraci, kongresovou sálu, relaxační centrum, fitness.

hotel relax - koupelnaTuristika je vhodná v Rajecké dolině a okolitých horách. Hotel může pujčit taky bicykle a sportovní hry. Ku příkladu člnkování je možné na místním jezírku. Z historických památek se dá obdivovat architektura v obci Čičmany, ručne vyroběm betlem v obci Rajecká Lesná. V zimně je k dispozici lyžování na okolí: Čičmany, Rajecká Lesná, Veľká Rača, Vrátna dolina, Martinské hole.

Ubytování je zabezpečeno v kategorii 3***, no dizajnem a vybavěním uspokojí i nejnáročnejší hosty. Skladba pokojů je ve dvěch typech. 5 dvoulůžkových pokojů a 7 rozměrných apartmánů s možností přístýlky. Pokoje mají koupelnu s WC a sprchovacím koutem s masážními tryskami. LCD TV a WiFi připojení. Kontakt na požádání.

 
pozadí pozadí

Vyberte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Žilinského kraje

 Rajecké Teplice mapa Žilinského kraje
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt



> English version

Založit odkaz
 

Dovolená dovoluje spoznat území. Ubytování Rajecké Teplice - Slovensko, takovému spoznání napomáhjí.