apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Trenčiansky kraj  >  ubytování v Považské Bystricí

ubytování Považská Bystrica - Slovensko

      Ubytování v Považské Bystrici
Objevte neco nové na SLovensku  
 

penzion Bystrica - Slovensko

penzion Bystrica - Slovensko Luxusní ubytování, nadstandardní služby jsou pro penzion významní. Nachází se v centru města. Penzion je nekuřáckou zónou. Ubytování je zebespečeno v 14 pokojích s kapacitou 33 lůžek. 2 x jednolůžkové, 9 x dvoulůžkové pokoje různé kvality jsou zařízené s TV, luxusním nábytkem, minibarem, koupelnou a wc. 2 x apartmány jsou se spální, velikou obývačkou a koupelnou. V celém areálu je wifi signál. Kontakt je na požádání.

pokoj penzionu Bystrica - Slovensko

 
pozadí pozadí

 

        Dovolená v Považské Bystrici
Nabídka dobrého standardu na Slovensku  
 

hotel Garni - Slovensko

hotel Garni - Slovensko V nabídce je lacnejší ubytování v apartmánech a pokojích bunkového typu. K dispozici je restaurace, salóniky, blízké sportovní centrum. Tohle centrum nabízí tenisové kurty, plavárnu, saunu, zimní stadión, atletické dráhy. V okolí můžete navštívit Malý a Veľký Javorník, kaňon Manínska Tiesňava, Strážovský vodopád, Podskalský Roháč. Poblíž je letní koupalište s tobogánem, Nosická přehrada, Mišková. V zimě je k dispozici městské lyžování, jiné lyžařské střediska jsou v dolinách Javorníků a Strážovských vrchů. Kontakt je na požádání.

 
pozadí pozadí

V roku 2010 mesto Považská Bystrica má 43 000 obyvateľov. Mesto je situované v údolí Javorníkov, Strážovskej hornatiny a Bielych Karpát. Preteká tu rieka Váh. Je tu nálezisko kanelovanej keramiky bádenskej kultúry z neskorej kamennej doby s pred 4500 rokov. Písomné zmienky sa viažu na hrad Bystrica. Jeho najznámejšími majitelmi boli lúpežný ritiery Podmanickí. V 15 a 16 storočí Považská Bystrica a Vavrín bol mestom kde cechový majstri používali Slovenčinu. V neskoršom období mesto získalo rôzne výsady od kráľov. Mesto postihovali vojny, požiare, povodne a cholera.

Po roku 1918 vznikali rôzne spolky, školy, podniky. Medzi pamiatky patrí kaštieľ Burg s nárožnými vežami, renesančný kaštieľ, kaplnka Sv. Heleny, Považský hrad. Iné pamiatky v okolí sú : Pamätná izba Petra Jilemnického, Zrubová zvonica v Briestennom, Súľovský hrad, Hrad Lednica, Hrad Vršatec, Kaštieľ v Klobušiciach, Hrad Košeca, Ilavský hrad.

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 mesto Dubnica nad Váhom mesto Nové mesto nad Váhom mesto Partizánske mesto Považská Bystrica mesto Prievidza mesto Púchov mesto Trenčín mapa Trenčianskeho kraja
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Považská Bystrica - Slovensko, takovému spoznání napomáha.