apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Bratislavský kraj  >  ubytování v Pezinku

ubytování Pezinok - Slovensko

      Ubytování v Pezinku
Nabídka vyššího standardu na Slovensku  
 

Hotel Tilia - Slovensko

náhled hotela Tilia - Slovensko Hotel Tilia **** je situován v Pezinku, je komfortní s vynikající polohou přímo v centru města s vlastním uzavřeným parkovištem. Město Pezinok je známe s vinohradnícký tradicí. Všechny historické památky jsou pěšky dostupné od hotela a originální historické vinní sklepy jsou v bezprostřední blízkosti. Hotel Tilia byl postavěn v roce 2000 a v roce 2007 byl přistavěn do terajší podoby. Nová část nabízí vysoký standard a to v podobě prostranných a klimatizovaných pokojů s vlastní koupelnou s vaní anebo sprchou, LCD TV, trezorem, sušičem na vlasy, minibarem, bezplatním připojením na internet a telefónem s přímou volbou.

bazén hotela Tilia - Slovensko Prostranný klimatizovaný apartmán Hotela Tilia nabízí komfort s vířivou vaní a sprchou. V nabídce je i osum dvoulůžkových pokojů se standardním vybavěním, wellness centrum, masážní bazénik s příjemními zlato – modrými kachličkami a posilnete si zdraví pobytem ve fínské a parné saune. Počas odpočinku relaxujte i pohledem na umělecké dílo nad bazénikem. Wellnes centrum je k dispozici i pro ne ubytované hosty. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

 

        Dovolená v Pezinku
Objevte neco nové na Slovensku  
 

PENZION 77 - Slovensko

hotel 77 - SlovenskoPENZION 77 *** je rodinného typu, kteří se nachází v tichém prostředí, v okrajovém centru města Pezinok. Domácí prostředí, příjemní pesonál, pěkná záhrada s posezením, parkování aut je zabezpečeno v uzavřetém dvoře za darmo. Pokoje jsou luxusne zařízeny s TV-sat, internet, minibarem. Každý pokoj má svou koupelnu. V nabídce je 7 dvoulůžkových pokojů a 1 apartmán. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

pokoj hotela 77 - Slovensko

 
pozadí pozadí

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Bratislava Malacky Pezinok mapa Basko Bystrického kraje
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Pezinok takovému spoznání napomáha.