apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Košický kraj  >  ubytování v Trebišově

ubytování Trebišov - Slovensko

      Ubytování v Trebišově
Nabídka vyššího standardu na Slovensku  
 

hotel Zemplín - Slovensko

pokoj hotelu Zemplín - SlovenskoHotel Zemplín se nachází v južné části centra města Trebišov. V blízkosti se nachází parkovište a vstupná jižná brána do areálu městského parku, zámeček rodiny Andrássyovcov - Vlastivedné muzeum, Městský úřad a nákupní středisko Paričan. Hotel Zemplín má restaurační prostory a pokoje a nové služby. V hotelu Zemplín je ukončená rozsáhla rekonstrukce pokojů. K dispozici je 25 pokojů s kapacitou 50 lůžek. V nabídce jsou 3 jednolůžkové a 23 dvoulůžkových komfortních pokojů, 3 atraktivní apartmány. Celková kapacita je 55 pevních lůžek. K dispozici jsou taky přistýlky a detské lůžka. Všechny pokoje jsou vybavěny koupelnou s wc, multifunkčním TV-SAT, telefón, balkón. Na recepci se nachádzí trezor.

jiný pokoj hotelu Zemplín - Slovensko Restaurace hotela Zemplín má bohatou historii a vždy patřila k oblíbeným podnikům ve měste. Jedální lístek je plný pokrmů rozličních druhů maďarské, slovenské a mezinárodní kuchyne. K dobré kuchyni patří i kvalitní víno z vinotéky. O příjemnou atmosferu a Vaši spokojenost se postarají naši zaměstnanci. Hotel Zemplín je vyhledávaným místom oslav, rodinných posezení , pracovných a společenských událostí.

Historické památky na okolí : Barokovo-klasicistický zámček, Mauzóleum grófa Júliusa Andrássyho, Mariánske sousoší, Městský park, Nížinný vodní hrad Parič, římskokatolícky kostel Navštívení Panny Marie, chrám Nanebovzatí Prosvěcené Bohorodičky, Pavlínsky klášteř, Románsky kostel Sv. Ducha. Kontakt na požádání přez e-mail.

Okolí Trebišova tvoří pahorkatiny, tokajská vinohradnická oblast. Ve měste se nachází památky jako : zámeček z roku 1786 v neskorobarokovém slohu, který byl pozdeji přebudován, gotický kostel z roku 1404. První písomná zmínka je z roku 1254. Město vlastnilo vícero majitelů. Hrad Parič byl zničen a z rujen postavili blízký zámeček. Rozvoj průmyslu nastal po druhé světové válce, vznikli různé školy, které fungují dosud..

 
pozadí pozadí

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Košice Spišská Nová Ves Trebišov Michalovce Medzev Rožňava mapa Košického kraja
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Trebišov - Slovensko takovému spoznání napomáha.