apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Nitriansky kraj  >  ubytování v Šali

ubytování Šaľa - Slovensko

      Ubytování v Šali
Objevte neco nové na Slovensku  
 

hotel Kaskády - Slovensko

hotel Kaskády - SlovenskoHotel Kaskády je středisko vzdelávání a oddechu. Je situován v blízkosti vodné přehrady Kráľová. 4 km je vzdálené nové Termál Centrum Galandia. Vzdálenost do Bratislavy je 60 km dálnicí a směrem na Nitru. Ubytovací pavilóny A***, B*** a C** jsou s kapacitou 162 lůžek/67 pokojů s možností přistýlky jsou vzdálené od přehrady s rozlohou 11 km2 necelých 100 metrů. Nové Relax centrum. Na své si přijdou i zájemci o vodní sporty s možností zapůjčení si vodních skútrů či vlastních plaveb jachtami a pod. na vodné přehrade Králová. V nabídce je konferenční sála (max. 150 stoliček u 75 stolech), Společenská sála - Restaurace s barem (max. 200 míst, 360 m2), učebna B1 (30 sedadel) a B2 (80 míst), i salónika pro osobnejší podujetí. Možné je i objednat prostory v pavilóne C (místnost C1 a C2), v pavilóne B (učebna B3 "Knižnice") a v pavilóne E (Modrý salónik, Salónik Markíza i foyer).

pokoj hotelu Kaskády - SlovenskoPokoje Lux hotela Kaskády jsou vyššího standardu svou rozlohou obývací části (víc jak 25 m2). Všechny tito pokoje jsou klimatizovány a zařízené stýlovým nábytkem. Moderný dvoulůžkový apartmán je s balkónem, sprchovým koutem s masážní sprchou, dvoumývadlem, sociálním zařízením, televízorem, pohovkou, písacím stolem, telefónem s přímou volbou, rádiobudíkem a chladničkou s minibarem. Pokoj deLux má velkou koupelnu se sprchovým koutem s masážní sprchou, rohovou vaní a dvoumývadlem, sociálním zařízením, televízorem, telefónem s přímou volbou, písacím stolem, rádiobudíkem a minibarem. Pokoj Lux "Slovenská izba" je kromě spomenutého vybavění zařízena stýlovým nábytkem. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

 

        Dovolená v Šali
Nabídka dobrého standardu na Slovensku  
 

penzion Dori - Slovensko

penzion Dori - SlovenskoPenzión "DORI" se nachází v obci Diakovce v prekrásním prostředí Podunajské Nížiny s bohatstvím přírodních krás, a je vzdálena přibližne 55 km od Bratislavy. Penzion Dori má celoroční provázku a je rodinného typu s velkou letní terasou a květinovou záhradou. Nedaleko jsou termální koupaliska - Diakovce, Horné Saliby a nový aquapark v Galante s vnejšími a vnitřními bazénmi, toboganem, rehabilitačním centrom, tenisovými kurty, saunami a masážmi, fitnescentrom, kozmetikou, discobarom.

pokoj penzionu Dori - SlovenskoV nabídce je šest konfortních a klimatizovaných pokojů s možností přistýlky. Každý pokoj má koupelnu, sprchu a WC, TV-sat, wifi internetové připojení. K dispozícii je jídelna a nočný bar, letní terasu, jezírko, květinovou záhradu, pec, grilovací kout, detský koutek (klouzačka, prolízka, pískovište) a parkování ve dvoře. Vhodnost organizovat konference, různé podujetí. Atrakce v okolí : historické a kulturní památky, blízky známy románsky kostel z 13. století, galantský a Šaliansky renesanční zámeček, Tomašíkovský a Kolárovský vodní mlýn ... Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

Historie oblasti Šale siaha 1000 roků spátky. Od té doby je první písomná zmínka. Šaľa ležala na križovatce cest na Moravu a Bratislavu. Po zničení města Tatármi bylo město pod správou kláštera v Turci. Město bylo ničené válkami, povodnemi a epidémiemi. Titul města získalo v roce 1536. Od toho období město používalo pečate. V 19 století se vývoj zrychlil. Byla vybudována železnice.

Mezi kultúrní památky patří renesanční zámeček - původný hrad, Kostel sv. Margity Antioch - klasistická stavba z roku 1828, Neskorobarokový římsko-katolícky kostel vo Veči, zemnědelský dům - 1730, Socha Sv.Juraja, Sousoší Sv.Trojice, Socha sv. Floriána, Socha sv. Jána Nepomuckého z 18 století, Socha sv. Vendelína.

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Nitra Topoľčany Zlaté Moravce Šaľa Levice Želiezovce Nové Zámky Kolárovo Komárno mapa Nitrianskeho kraje
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Šaľa - Slovensko takovému spoznání napomáha.