apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Nitriansky kraj  >  ubytování v Želiezovcích

ubytování Želiezovce - Slovensko

      Ubytování v Želiezovcích
Nabídka vyššího standardu  
 

hotel Hviezda - Slovensko

hotel Hviezda - Slovenskohotel Hviezda je v centru lázeňského města Dudince. Obkolesen je parkem. Hotel Hviezda nabízí své služby jako léčebné procedúry. Ubytování v hotelU Hviezda je v dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlky) a apartmánech s balkónem, sprchou, WC, TV-SAT a telefónem. Stravování je poskytováno celodenne s možností diabetické resp. vegetariánské stravy. Rehabilitačná část je součástí hotela. Služby jsou nabídnuty na pobyty rehabilitační, relaxační, rekondiční, rekreační (i pro rodiny s detmi), školení, sportové soustředení, firemní podujetí.

pokoj hotelu Hviezda - Slovensko Jídelna je s kapacitou 200 míst. Snídane jsou poskytovány formou bohatého bufetu, oběd a večeře formou výběru z 3 resp. 2 jídel. Vegetariánem i diabetikom jsou připravovány jídla pod dozorem dietné sestry. Další služby : změnárenské služby, prodej pohledníc, postovních známok, základního drogistického tovaru, suvenírů. Bistro má kapacitu 80 míst a společenská místnost je pro 100 osob nabízí denne občerstvění a pravidelné zábavy, Sauna, bazén s Aquacentrom, minigolf, stolný tenis. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

Obec Želiezovce se spomína v dokumentech již v roce 1274. Želiezovce patřili více majitelům. Městem se stali v roce 1960. Nacházejí se tady nasledovné historické památky : barokový zámeček s klasicistickou úpravou z roku 1720, římsko-katolícky kostel světého Jakuba, pomník Franza Schuberta, Schubertov pavilón v stylu klasicizmu, neogotická hrobka Esterházyovcov na hřbitově, anglický park Franza Schuberta, pamatní pokoj Franza Schuberta - Soví dům.

 
pozadí pozadí

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovesnka

 Nitra Topoľčany Zlaté Moravce Šaľa Levice Želiezovce Nové Zámky Kolárovo Komárno mapa Nitrianskeho kraje
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt



> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Želiezovce - Slovensko takovému spoznání napomáha.