apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Košický kraj  >  ubytování v Michalovcích

ubytování Michalovce - Slovensko, hotel Jalta a penzion Slnečný dvor

      Ubytování v Michalovcích
Objevte neco nové na Slovensku  
 

Hotel Jalta - Slovensko

hotel Jalta - SlovenskoHotel Jalta najdete v centru města Michalovec. Byl ocenen Zvězem hotelů a restaurací Slovenska v súteži "HOTEL ROKA" 3. místem. Ubytování v Hoteli Jalta je vysokého standardu v 9 jednolůžkových, 14 dvoulůžkových pokojích a 5 apartmánech. Pokoje Hotela Jalta jsou vybavěny kompletním sociálním zařízením, TV-sat a chladničkou s minibarem. Na požádání je poskytován přístup na internet. Apartmány hotela jsou klimatizované, vybavěny trezorem. Interiér pokojů ozdobují umělecké díla současných slovenských autorů.

pokoj hotelu Jalta - Slovensko Hotel Jalta nabízí restauraci s letní terasou, kde jsou v nabídce kromně zemplínskych specielit i gastronomické delikatesy mezinárodní kuchyne. Kapacita je 120 míst. Klimatizovaný kongresový salónik je ideální na pracovní střetnutí, firemní prezentace a rodinné oslavy. Jeho kapacita je pro 40 osob. V okolí Hotela Jalta jsou turistické oblasti vhodné na návštevu: Chránená krajinná oblast Vihorlat, které součástí je Sninský kamen a Mořské oko, dřevěné kostelíky, které patrí k světovým raritám, rekreační oblast Zemplínska šírava a Vinianske jezero, muzeum Andyho Warhola v Medzilaborcích, originální vínné sklapy z oblasti Tibavy a Tokaja. Kontakt na požádání přez e-mail.

 
pozadí pozadí

 

        Dovolená v Michalovcích
Nabídka dobrého standardu na Slovensku  
 

penzion Slnečný dvor - Slovensko

Slnečný dvor - SlovenskoJde o střediska agroturistiky - SLNEČNÝ DVOR, který se nachází na periferii širšího centra Michalovec. Je situován ihned za vjazdem do Michalovec směrem od Košíc, přímo v centru průmyslného parku. Penzion má specifický architektonický styl a sú v nem i umělecké díla významních slovenských a zahraničních výtvarníků a umělců. K dispozici je nekterý z komfortne vybavěných pokojů či exkluzívne apartmány poskytující maximální pohodlí a luxus. Ubytování je v jedno- a dvoulůžkových pokojích, apartmánu a 3 luxusních, plne klimatizovaných apartmánů. Stylové stolování je v STEAK HOUSE RESTAURANTe, s kompletní nabídkou chutních jedál. V léte na LETNÍ TERASE si můžete pochutit na grilovaných specielitách, zeleninovém bufete, či posedet si u ohníku s kvalitním pivem anebo vínkem ...

Dále je tady ART CAFÉ s už spomenutou stálou arbitráží uměleckých del - GALÉRIA. ART CAFÉ je kavárna s nejlepší kávou Caffé Vergnano, kozubem, klimatizací, kompletní vzduchotechnikou, špičkovým ozvučením zn. Bose a plazmovým televízorem Pioneer. K dispozici je kinosála KINO KLUB s digitální projekcí, průstorovým zvukem jediným svéjho druhu na Slovensku, elegantní a prostranné navzájem kombinovatelné prostory Art Café a Kino klubu (kongresová sála), špičkové technické vybavění a samozřejmě vždy profesionální personál.

pokoj penzionu Slnečný dvor - Slovensko Jedno a dvoulůžkové pokoje a apartmán jsou zařízeny TV-sat, internetovým připojením, rádiem, telefónem s přímou volbou, vlastním sociálním zařízením a koupelnou. V případe potřeby jsou nekteré pokoje speciélne upravěny pro zdravotne hendikepované hosty. Apartmány na dlouhodobý pronájem jsou prostranné, vzdušné a originálne zařízené a můžete si vybrat mezi apartmánem CHURCHILL, EL MARIACHI (obe 82 - 85m2) a BUSINESS (72m2) se speciální výbavou. Okolí je s bohatou historií a zajímavými historickými památkami, je hospodárskym a kulturním centrom dolního Zemplína. Cestovní ruch se rozvíjí zejména v oblasti Zemplínské šíravy, která je vhodná na letní rekreaci a vodní sporty. Tato veliká rekreační oblast je jedna z nejteplejších oblastí na Slovensku. Kontakt na požádání přez e-mail.

 
pozadí pozadí

Oblast Michalovec byla osídlována od paleolitu po středověk. Nejstarší písomná zmínka je z roku 1244. V 13 století se Michalovce stali méstem a v 14 století získalo r°1uzné výsady. Rozvíjeli se řemesla a obchod. V středověku byl postavěn hrad v centru města. V 17 století ho přestavali na renesanční zámeček a přistavili grécko-katolícky fařský kostel. Nejväčší rozvoj města Michalovce nastal v 19 století. Vznikali průmyslové podniky, řemeselná výroba, školství a byla postavěna železnice.

Mezi památky patří: Dnešní múzeum barokovo-klasicistický zámeček rodiny Sztáray. Je to nekdejší středověký hrad. Základy rotundy a kamenná plotna s dosud nerozloušteným nápisem v areálu Zemplínskeho muzea, původne gotický římskokatolícky fařský Chrám Narození Panny Márie ze 14. století, Gréckokatolícky Chrám sv. Ducha v neobyzantském slohu, kaple sv. Antona Paduánskeho, Groszov palác, Starý soud je nekdejší Solný úřad se skladmi ohrazen kamennou zdí.

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Košice Spišská Nová Ves Trebišov Michalovce Medzev Rožňava mapa Košického kraja
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Michalovce - Slovensko takovému spoznání napomáha.